2017-Batxi1-OHIKOetarako klaseen ORDUTEGIA

Maiatzaren 19tik 26ra

Ostirala 19

Astelehen 22

Asteartea 23

Asteakena 24

Osteguna 25

Ostirala 26

08:30-09:25 Tekno/ Eko MateZ Fisika /Mate L(ohiko) Bio/Mar/MateL (ohiko) Filo Marraz/Bio/Mate L(extra)
09:25-10:20 Ingelesa Tekno Bio/Marraz/Mate L(ohiko) Tekno/Mate L (ohiko) Lengua MateZ/Eko
10:20-11:15 Kimika Marraz/Bio/MateL (extra) Ingelesa Lengua Fisika/Mate L(extra) Ingelesa
11:15-12:10 Mate L (extra) MateZ/Eko Filo
Mate Z/ Mate L(extra) Mate L (extra) Kimika/MateL (ohiko)
12:40-13:35 Kimika/Eko Kimika Fisika MateZ/ Eko
13:35-14:30 Filo Ingelesa
14:30-15:25 Lengua

Mate Z-etako ohikoetarako klaseak Josunerekin hitz egin.

Advertisements

2016-HAUTAPROBAK-Egutegia eta ordutegia

Hautaprobak

Ohiko deialdia: ekainaren 8, 9 eta 10ean

Ezohiko deialdia: uztailaren 6, 7 eta 8an

Ordutegia

Asteazkena Osteguna Ostirala
08:45 – 09:00 Aurkezpena
09:00 – 10:30
  • Gaztelania eta literatura
  • Diseinua
  • Literatura unibertsala
  • Matematika II
  • Atzerriko hizkuntza
10:30 – 11:15 Atsedenaldia
11:15 – 12:45
  • Filosofiaren historia
  • Espainiako historia
  • Lurraren eta ingurumenaren zientziak
  • Ikus-entzunezko kultura
  • Enpresaren ekonomia
  • Euskara eta literatura
12:45 – 13:30 Atsedenaldia
13:30 – 15:00 Atsedenaldia
  • Marrazketa artistikoa II
15:00 – 16:30
  • Fisika
  • Latina II
  • Musikaren eta dantzaren historia
  • Marrazketa teknikoa II
  • Geografia
  • Analisi musikala II
16:30 – 17:15 Atsedenaldia
17:15 – 18:45
  • Biologia
  • Elektroteknia
  • Grekoa II
  • Gizarte zientziei aplikaturiko matematika II
  • Artearen historia
  • Kimika
  • Industria-teknologia II

2016-Batxii2: OHIKO notak jaso

Batxi2ko OHIKO NOTAK: Osteguna, maiatzaren 26an, 13:30ean

Hautaprobetako klaseak:

Batxi2ko HAUTAPROBETAKO KLASEAK-Maiatzaren 27tik ekainaren 3ra

Ostirala 27

Astelehen 30

Asteartea 31

Asteakena 1

Osteguna 2

Ostirala 3

08:30-09:25 Ing Leng Hist-Filo Kim-MateG Hist Fis-Enp
09:25-10:20 MateL (O)-Kim Fis-Enp Hist-Filo Fis-Enp Kim-MateG Kim-MateG
10:20-11:15 Geo-Mar-Bio Hist-Filo Kim-MateG Filo-Hist MateZ-Geo Geo-Mar-Bio
11:15-12:10 Mate L (J)-Geo Geo-Mar-Bio Leng MatZ-Arte
Fis-Enp Fis-Enp  Hist
12:40-13:35 Leng MateZ-Arte Mate L (J)-Arte MateZ-Arte Arte-Mar-Bio
13:35-14:30 Euskara MateG-Mar-Bio Fis-Enp
14:30-15:25

 

2015 – Batxi2 – Hautaprobak prestatzeko klaseen ordutegia

Ostirala-29 Astel-1 Astear-2 Asteaz-3 Osteg-4 Ostir-5
1 Len Filo Fis/Enp MateZ/MatL Arte/MateZ Len
2 Geo/Mar/Bio Kim/MatL Ing MatZ/Arte Filo Geo/Mar/Bio
3 Arte/MateZ Arte/MateZ Geo/Mar/Bio Fis/Enp Kim/MatL Arte/MateZ
4 MateZ/MatL Len Geo/Mar/Bio
4 Fis/Enp Geo/Mar/Bio Fis/Enp
5 Kim/MatL Fis/Enp Filo Len Kim/MatL
6

Ikasle talde bakoitzak dagokion irakaslearekin beste klase batzuk ere ados ditzake.