2019-Batxi2-Hautaprobetako klaseak (II)

 

Astel 3 Astear 4
08:30-09:25 Enp-Fis- MateZ
09:25-10:20 MateG
10:20-11:15 Leng MateG
11:15-12:10 MateZ
12:40-13:35 Hist (1. er) Hist (1. er)
13:35-14:30
14:30-15:25
Advertisements

2019 – Batxi2 – Hautaprobetako klaseak

Astel-27

Astear-28

Asteaz-29

Osteg-30

Ostir-31

08:30-09:25

Hist

Eusk

Ing

Hist-2. errek

MateZ

09:25-10:20

MatL

Leng

MateZ

Filo-Fis/Enp

Leng

10:20-11:15

Mar/MateL

MateZ

MateG

Mar/MateL

Mar/MateL

11:15-12:10

MateZ

Hist

Filo-Fis/Enp

Hist-Mate

Fis/Enpr-Filo

12:40-13:35

Ing

Mar/MateL

Hist-3. errek

Ing

MatZ

13:35-14:30

Eusk

Filo-Fis/Enp

Eusk

14:30-15:25

Leng

 

 

2019-Batxi2-Ohikoak

Maiatzaren 16tik maiatzaren 22ra arte izango dira

  • Maiatzaren 16a, osteguna
    1. Historia
    2. Euskara
  • Maiatzaren 17a, ostirala
    1. Lengua
    2. Fisika/ Enpresa (1 eb, 3 eb)
  • Maiatzaren 20a, astelehena
    1. Mate Z/ Mate L
    2. Ingelesa
  • Maiatzaren 21a, asteartea
    1. Arte
    2. Filo
  • Maiatzaren 22a, asteazkena
    1. Kimika/ Filo (Nota igoera+Ortega+Nietzsche…)
    2. Enpresa (2. eb)

Aurrez, ERREKUPERAZIO KLASEAK izango dira (maiatzaren 10, 13, 14 eta 15ean). Ordutegia betikoa izango da, baina irakasle bakoitzarekin egon!

Datorren astean OHIKOetarako zerrendetan apuntatu! Irakasleak jakin behar du zein azterketa prestatu behar duen eta izena SIN FALTA eman!

Klaseak, berriz, horrela geratu dira:

Astel 13 Astear 14 Asteaz 15 Osteg Ostir 10
08:30-09:25 Historia-3eb Euskara Ingelesa MateZ/
09:25-10:20 Fis/Enp Lengua MateZ/Arte NOTAK EMAN
10:20-11:15 BIo/Mar/MatL MateZ/Arte

Hist-2eb

Kim/Filo Bio/Mar/MatL
11:15-12:10 MateZ/Arte Historia Fis/Enp
Fis/Enp
12:40-13:35 Ingelesa BIo/Mar/MatL Historia-1eb Kim/Filo
13:35-14:30 Euskara Kimika/Filo Euskara
14:30-15:25 Lengua Fis/Enp-2eb
Betiko moduan, HEMENTXE duzue ikasturte bukaerako antolaketa Googlen.

2017-Batxi1-OHIKOetarako klaseen ORDUTEGIA

Maiatzaren 19tik 26ra

Ostirala 19

Astelehen 22

Asteartea 23

Asteakena 24

Osteguna 25

Ostirala 26

08:30-09:25 Tekno/ Eko MateZ Fisika /Mate L(ohiko) Bio/Mar/MateL (ohiko) Filo Marraz/Bio/Mate L(extra)
09:25-10:20 Ingelesa Tekno Bio/Marraz/Mate L(ohiko) Tekno/Mate L (ohiko) Lengua MateZ/Eko
10:20-11:15 Kimika Marraz/Bio/MateL (extra) Ingelesa Lengua Fisika/Mate L(extra) Ingelesa
11:15-12:10 Mate L (extra) MateZ/Eko Filo
Mate Z/ Mate L(extra) Mate L (extra) Kimika/MateL (ohiko)
12:40-13:35 Kimika/Eko Kimika Fisika MateZ/ Eko
13:35-14:30 Filo Ingelesa
14:30-15:25 Lengua

Mate Z-etako ohikoetarako klaseak Josunerekin hitz egin.

2016-HAUTAPROBAK-Egutegia eta ordutegia

Hautaprobak

Ohiko deialdia: ekainaren 8, 9 eta 10ean

Ezohiko deialdia: uztailaren 6, 7 eta 8an

Ordutegia

Asteazkena Osteguna Ostirala
08:45 – 09:00 Aurkezpena
09:00 – 10:30
  • Gaztelania eta literatura
  • Diseinua
  • Literatura unibertsala
  • Matematika II
  • Atzerriko hizkuntza
10:30 – 11:15 Atsedenaldia
11:15 – 12:45
  • Filosofiaren historia
  • Espainiako historia
  • Lurraren eta ingurumenaren zientziak
  • Ikus-entzunezko kultura
  • Enpresaren ekonomia
  • Euskara eta literatura
12:45 – 13:30 Atsedenaldia
13:30 – 15:00 Atsedenaldia
  • Marrazketa artistikoa II
15:00 – 16:30
  • Fisika
  • Latina II
  • Musikaren eta dantzaren historia
  • Marrazketa teknikoa II
  • Geografia
  • Analisi musikala II
16:30 – 17:15 Atsedenaldia
17:15 – 18:45
  • Biologia
  • Elektroteknia
  • Grekoa II
  • Gizarte zientziei aplikaturiko matematika II
  • Artearen historia
  • Kimika
  • Industria-teknologia II

2016-Batxii2: OHIKO notak jaso

Batxi2ko OHIKO NOTAK: Osteguna, maiatzaren 26an, 13:30ean

Hautaprobetako klaseak:

Batxi2ko HAUTAPROBETAKO KLASEAK-Maiatzaren 27tik ekainaren 3ra

Ostirala 27

Astelehen 30

Asteartea 31

Asteakena 1

Osteguna 2

Ostirala 3

08:30-09:25 Ing Leng Hist-Filo Kim-MateG Hist Fis-Enp
09:25-10:20 MateL (O)-Kim Fis-Enp Hist-Filo Fis-Enp Kim-MateG Kim-MateG
10:20-11:15 Geo-Mar-Bio Hist-Filo Kim-MateG Filo-Hist MateZ-Geo Geo-Mar-Bio
11:15-12:10 Mate L (J)-Geo Geo-Mar-Bio Leng MatZ-Arte
Fis-Enp Fis-Enp  Hist
12:40-13:35 Leng MateZ-Arte Mate L (J)-Arte MateZ-Arte Arte-Mar-Bio
13:35-14:30 Euskara MateG-Mar-Bio Fis-Enp
14:30-15:25