2015 – Batxi1 – Errekuperazio klaseak

Batxi1eko ERREKUPERAZIO KLASEAK-Maiatzaren 22tik maiatzaren 26ra

Ostirala 22

Astelehena 25

Asteartea 26

08:30-09:25 Fis Eusk Fis
09:25-10:20 MateG-MateZ MateL-MateZ Eusk
10:20-11:15 Hist-Bio Hist/Fis Leng
11:15-12:10 Kim Kim-MateL
Hist/Kim
12:40-13:35 Leng Bio Ing-MateZ
13:35-14:30 Ing
14:30-15:25

 

Advertisements

2014-Hautaprobak eta emaitzak

Kaixo, denoi!

Badakizue bihar, osteguna, nota banaketarako geratuta gaudela. Eguerdiko ORDUBIETAN emango ditugu, baina zuek, aurrez, etxetik ikusi ahal izango duzue. 12:00etan jarriko dituztela esan dute.

Guk ORDUBIETAN konbokatu zaituztegu eta zorte hoberena opa dizuegu.

Hementxe dituzue helbide interesgarrienak:

2014-Ekaineko ordutegia

Kaixo, denoi!

Hementxe duzue egun honetako ordutegia:

Batxi1-Errekuperazio klaseak+FIRST (MAIUSKULAZ DAGOENA)BIGARREN ASTEA
Astel-2 Astear-3 Asteaz-4 Osteg-5 Ostir-6
08:30-09:25 Eusk Filo-Mate Z
09:25-10:20 Fis Eusk
10:20-11:15 Kim-ING Leng-ING
11:15–11:45
11:45-12:40 MateZ-FiloING ING
12:40-13:35 Ing
13:35-14:30
14:30-15:25
Batxi2-Hautaprobetako klaseak-BIGARREN ASTEA
Astel-2 Astear-3 Asteaz-4 Osteg-5 Ostir-6
08:30-09:25  Hist  Hist
09:25-10:20 MatZ/Arte Kim/MatL
10:20-11:15 Fil Fis/Enp
11:15-11:45
11:45-12:40 Fis/Enp Bio
12:40-13:35 Arte/Bio Arte/MateZ
13:35-14:30
14:30-15:25

Ikasle bakoitzak dagokion irakaslearekin beste klase batzuk ere ados ditzake.

2014-Maiatza bukaerako ordutegia

Kaixo, denoi!

Hementxe duzue egun honetako ordutegia:

Batxi1-Errekuperazio klaseak+FIRST (MAIUSKULAZ DAGOENA)
Astel-26 Astear-27 Asteaz-28 Osteg-29 Ostir-30
08:30-09:25 Eusk Filo-Mate Z Mate L Ing Fis-Fil
09:25-10:20 Fis Eusk MateZ MateZ
10:20-11:15 Kim-ING Leng-ING Leng Kim ING
11:15–11:45
11:45-12:40 MateZ-FiloING ING Kim Leng-ING ING
12:40-13:35 Ing MateL Fis Mate L-ING MateL
13:35-14:30 Eusk
14:30-15:25

 

Batxi2-Hautaprobetako klaseak
Astel-26 Astear-27 Asteaz-28 Osteg-29 Ostir-30
08:30-09:25 Ing Fis/Enp Fil Filo Len
09:25-10:20 MatZ/Arte Kim/MatL Geo/Mar/Bio MatZ/Geo Fis/Enp
10:20-11:15 Len Len Fis/Enp Kim/MatL Kim/MatL
11:15-11:45
11:45-12:40 Fis/Enp Geo/Mar/Bio Kim/MatL Arte/Mar/BioHist MatZ/ArteHist
12:40-13:35 Geo/Mar/Bio Fil MatZ/Arte Kim
13:35-14:30
14:30-15:25

Ikasle bakoitzak dagokion irakaslearekin beste klase batzuk ere ados ditzake.

 

Ikasle bakoitzak dagokion irakaslearekin beste klase batzuk ere ados ditzake.