2019-Batxi1-Ez Ohikoak

Ekainaren 13tik 19 arte izango dira

  • Ekainaren 13a, osteguna
    • 08:30ean-KIMIKA
  • Ekainaren 14a, ostirala
    • 08:30ean-INGELESA
  • Ekainaren 18a, asteartea
    • 08:30ean-FISIKA
  • Ekainaren 19a, asteazkena
    • 08:30ean- MATE
Advertisements

2019 – Batxi2 – Hautaprobetako klaseak

Astel-27

Astear-28

Asteaz-29

Osteg-30

Ostir-31

08:30-09:25

Hist

Eusk

Ing

Hist-2. errek

MateZ

09:25-10:20

MatL

Leng

MateZ

Filo-Fis/Enp

Leng

10:20-11:15

Mar/MateL

MateZ

MateG

Mar/MateL

Mar/MateL

11:15-12:10

MateZ

Hist

Filo-Fis/Enp

Hist-Mate

Fis/Enpr-Filo

12:40-13:35

Ing

Mar/MateL

Hist-3. errek

Ing

MatZ

13:35-14:30

Eusk

Filo-Fis/Enp

Eusk

14:30-15:25

Leng

 

 

2019-Batxi2-Ez Ohikoak

Ekainaren 13tik ekainaren 19ra arte izango dira.

____________________________________________________

  • Ekainaren 7an, ostirala
    • HIST (1. eb)
  • Ekainaren 11n, asteartea
    • HIST (2. eb)
  • Ekainaren 13an, osteguna
    • 08:30ean-FILO-KIM
  • Ekainaren 14an, ostirala
    • 08:30ean-HIST (3. eb)
  • Ekainaren 17an, astelehena
    • 08:30ean-LENG
  • Ekainaren 18an, asteartea
    • 08:30ean-ARTE-FIS
  • Ekainaren 19an, asteazkena
    • 08:30ean-MATE

2019-Batxi1-Ohikoak

Maiatzaren 22tik 27ra arte izango dira.

_________________________________________________________

Maiatzaren 22a, asteazkena

  • 08:30ean – Fisika
  • 11:45ean – Ingeles

Maiatzaren 23a, osteguna

  • 08:30ean – Euskara
  • 11:45ean – Gaztelera

Maiatzaren 24a, ostirala

  • 08:30ean – Mate Z/ Mate L
  • 11:45ean – Tekno

Maiatzaren 27a, astelehena

  • 08:30ean –  Kimika
  • 11:45ean – Marrazketa

Maiatzaren 28a, asteartea

  • 08:30ean – Biologia

2019-Batxi2-Ohikoak

Maiatzaren 16tik maiatzaren 22ra arte izango dira

  • Maiatzaren 16a, osteguna
    1. Historia
    2. Euskara
  • Maiatzaren 17a, ostirala
    1. Lengua
    2. Fisika/ Enpresa (1 eb, 3 eb)
  • Maiatzaren 20a, astelehena
    1. Mate Z/ Mate L
    2. Ingelesa
  • Maiatzaren 21a, asteartea
    1. Arte
    2. Filo
  • Maiatzaren 22a, asteazkena
    1. Kimika/ Filo (Nota igoera+Ortega+Nietzsche…)
    2. Enpresa (2. eb)

Aurrez, ERREKUPERAZIO KLASEAK izango dira (maiatzaren 10, 13, 14 eta 15ean). Ordutegia betikoa izango da, baina irakasle bakoitzarekin egon!

Datorren astean OHIKOetarako zerrendetan apuntatu! Irakasleak jakin behar du zein azterketa prestatu behar duen eta izena SIN FALTA eman!

Klaseak, berriz, horrela geratu dira:

Astel 13 Astear 14 Asteaz 15 Osteg Ostir 10
08:30-09:25 Historia-3eb Euskara Ingelesa MateZ/
09:25-10:20 Fis/Enp Lengua MateZ/Arte NOTAK EMAN
10:20-11:15 BIo/Mar/MatL MateZ/Arte

Hist-2eb

Kim/Filo Bio/Mar/MatL
11:15-12:10 MateZ/Arte Historia Fis/Enp
Fis/Enp
12:40-13:35 Ingelesa BIo/Mar/MatL Historia-1eb Kim/Filo
13:35-14:30 Euskara Kimika/Filo Euskara
14:30-15:25 Lengua Fis/Enp-2eb
Betiko moduan, HEMENTXE duzue ikasturte bukaerako antolaketa Googlen.

2019-Batxi2ko 3. ebaluazioa

3. ebaluazioko azterketak DBHO2 (2018-2019)

Maiatzaren 2tik maiatzaren 7ra arte izango dira

    • Maiatzaren 2a, osteguna

      • Historia
    • Maiatzaren 3a, ostirala

      1. Mate Z / Mate G
      2. Eusk
    • Maiatzaren 6a, astelehena

      1. Fisika / Enpresa
      2. Marraz
    • Maiatzaren 7a, asteartea

      • Kimika / Filo
      • Ingelesa

AURRETIK

  • ARTE
  • BIO
  • LENGUA: Apirilaren 30ean, 08:00etan

Ikasturte bukaera osoa ikusi nahi baduzu, Googleren egutegira joan zaitez.